facebook twitter youtube

Pomysł na prezent

Znudziło Cię wybieranie prezentów dla Twoich bliskich spośród sklepowych półek? Coroczny dylemat co podarować żonie na rocznice, znajomym na urodziny nie jest Ci obcy?

eOBRAZ.pl znalazł sposób abyś mógł/a dzięki kilku kliknięciom myszki stworzyć ciekawy podarunek z myślą o ważnych dla Ciebie osobach! Wybierz spośród dostępnych kategorii okazję, na jaką potrzebujesz prezent i ciesz się możliwością podglądu kilkunastu projektów tematycznych, w których możesz umieścić swoje zdjęcia i tekst!

Duża liczba szablonów do wyboru, umożliwi Ci stworzenie czegoś niebanalnego i kreatywnego. To Ty masz władzę nad tym jak ostatecznie projekt będzie się prezentował.

Masz możliwość wyboru spośród wielu opcji wydruku oraz wielu formatów. Fotografie na płótnie, na piance, artblok, czy zwykłe zdjęcia na papierze, które można oprawić w ramkę! Wybierz format odpowiedni do okazji czy do osoby dla której przygotowujesz podarunek.

Gwarantujemy, że każdy z takich spersonalizowanych prezentów, przygotowywany specjalnie z myślą o bliskiej Ci osobie zadowoli i zaskoczy każdego. Przekonaj się sam!