Go to content

O nas

eOBRAZ.pl stanowi  kolejny etap w rozwoju naszej firmy fotograficznej Studio Fotografii Łukasz Rak, obecnej na rynku już od ponad dziesięciu lat. W naszej działalności stawiamy przede wszystkim na doświadczenie, profesjonalizm i kreatywność. Cenimy sobie jakość oraz niebanalne rozwiązania. Poprzez wysoką interaktywność strona umożliwia klientowi wybór oraz edycję produktu po to, aby w przyszłości spełniał on jego oczekiwania, a niekiedy nawet pozytywnie zaskakiwał. Składanie zamówień odbywa się tutaj bez ściągania dodatkowego oprogramowania oraz bez czasochłonnej rejestracji.

Mocne podstawy

Na początku naszej działalności zajmowaliśmy się fotografią ciemniową. Niebawem nastąpił przełom technologiczny. Nasz prężnie rozwijający się zakład zainwestował w nowy sprzęt, który umożliwił nam dostosowanie się do nowych potrzeb rynku fotograficznego. Od tamtej pory firma zaczęła opierać swoją działalność na technologii cyfrowej Fuji.  Jednocześnie jej ofertę zaczęliśmy poszerzać o nowe produkty. Wprowadziliśmy wówczas wydruki fotografii wielkoformatowej na wysokiej jakości materiałach firmy Epson. Zakład wzbogacił się także o maszynę Noritsu do tworzenia fotoksiążek i powiększeń. Firma po raz kolejny podniosła jakość wykonywanych usług opartych od tamtej chwili na jeszcze nowocześniejszej i efektywniejszej technologii. Ponadto, od początku istnienia wspieraliśmy rozwój rynku sztuki, przyczyniając się do zrealizowania wielu wystaw fotograficznych.

 

eOBRAZ.pl Wyższy Poziom Fotografii

Wejście naszej firmy do świata Internetu było kolejnym celem, który sobie wyznaczyliśmy chcąc podążać z duchem czasu. Powstawanie eOBRAZ.pl stanowiło proces, w który zaangażowani byli nie tylko przedstawiciele firmy, ale także jej przyjaciele, specjaliści z różnych dziedzin. Wszystkim zależało na tym, aby strona wyróżniała się spośród innych, inspirowała i pozwalała na korzystanie z wygodnych narzędzi pozwalających na doskonalenie zdjęć w domowym zaciszu. Krok po kroku  zaczęliśmy wzbogacać platformę o zdjęcia, teksty i funkcjonalne narzędzia. Powstała nowoczesna strona oferująca szeroką gamę produktów i usług, zapewniająca wysoką szybkość składania i realizacji zamówienia. eOBRAZ.pl to projekt, który pozostanie zawsze otwarty na innowacje, sugestie, a przede wszystkim potrzeby naszych klientów. Witaj na Wyższym Poziomie Fotografii!