Album dla dziecka na 60 stron

75,00 

Kod produktu: A_017

Producent: Goldbuch

1 w magazynie

Opis i specyfikacja

Pierwsze sukcesy i osiągnięcia pociechy są wyjątkowymi wspomnieniami, a album na zdjęcia dla dziecka jest doskonałą propozycją ich bezpiecznego przechowywania.

 

Kolorowy i uroczy wzór tego albumu dla dziecka firmy Goldbuch z pewnością sprawdzi się w niejednym domu. 

Czym wyróżnia się album na zdjęcia dla dziecka?

 

Przyjazny design

Uroczy wzór okładki o wymiarach 30cm x 31cm od razu przyciąga wzrok i budzi ciepłe emocje. Kolorowy słonik i ptaszek siedzący na jego trąbie stworzone zostały z miłych dla oka wzorów. Dół okładki jest dziecięcym wyobrażeniem ziemi utrzymanej w czerwonych, niebieskich i żółtych barwach. Przez górę okładki przebiega wykropkowany napis „Baby”, bezpośrednio mówiący o przeznaczeniu tradycyjnego albumu na zdjęcia.

Przyjemność prowadzenia

Aranżacja oraz wklejanie wybranych zdjęć same w sobie są przyjemne, ale nic nie dorówna emocjom, jakich dostarcza przeglądanie uwiecznionych wspomnień. Układanie fotografii i wklejanie ich do albumu jest doskonałym sposobem na spędzenie wspólnego, rodzinnego wieczoru.

 

Bezpieczne wspomnienia

Album dziecka, mimo swojej pozornej delikatności, jest wyjątkowo wytrzymały. Zniesie wiele z domowych zagrożeń, a każda pociecha chętnie będzie oglądać jego zawartość. O bezpieczeństwo ulotnych chwil dba nie tylko piękna okładka, ale przede wszystkim bezkwasowe przekładki pergaminowe, które zapobiegają sklejaniu się fotografii. Tak przechowywane zdjęcia zachowają swoją wysoką jakość przez długie lata.

 

Wyjątkowe wnętrze

Całość podkreślona jest przez wysokiej jakości 30 białych kart o wymiarach 29cm x 30cm, co daje łącznie 60 stron najpiękniejszych wspomnień. Album dziecka jest w stanie pomieścić nawet do 224 zdjęć o standardowym formacie 10cm x 15cm.

Bezkwasowe pergaminowe przekładki chronią nasze zdjęcia oraz zapobiegają ewentualnemu sklejaniu się.

Jak można wykorzystać album dziecka?

 

Okres, w którym dziecko pojawia się w domu młodego małżeństwa jest czasem magii i wzruszeń. Każde wspomnienie warte jest wyjątkowego traktowania, a album na zdjęcia dla dzieci jest doskonałym sposobem ich przechowywania.

Album dziecka doskonale sprawdzi się jako:

– album naszego dziecka, będący najpiękniejszym możliwym prezentem dla młodych rodziców

– pierwszy album dziecka, w którym znajdą się pierwsze sukcesy i osiągnięcia niemowlaka

– album na 18 urodziny, w którym solenizant będzie mógł dokładnie przypomnieć sobie swoje dzieciństwa. Jest to ogromna dawka wzruszeń i ciepłych emocji!

 

Niewiele jest rzeczy, które potrafią przynieść tyle radości co sentymentalna podróż do czasów dzieciństwa. Album dziecka jest doskonałym sposobem na rozpoczęcie tej niezwykłej przygody.

 

Najwyższej jakości rożki, kleje i fotoprzylepce znajdujące się w naszej ofercie sprawią, że prowadzenie albumu na zdjęcia dziecka będzie nieopisaną przyjemnością.

Albumy Goldbuch dają nam gwarancję, że nasze wspomnienia znajdą się we właściwym miejscu. 

Opinie