Album do wklejania zdjęć bordowy na 100 stron

59,00 

Kod produktu: A_007

Producent: Henzo

3 w magazynie

Opis i specyfikacja

Tradycyjny szyty album na zdjęcia wklejane marki Henzo, dzięki swojemu uniwersalnemu designowi, doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu. Jest idealny do przechowywania zdjęć o różnych rozmiarach. 

Jaki jest jego sekret?

 

Oryginalny styl

Twarda okładka o wymiarach 30cm x 30cm albumu na zdjęcia wykonana została z papieru ozdobnego, który skomponowany został w dwóch równoważnych kolorach: beżowym oraz bordowym. Elegancji dodaje również tłoczony napis „Photos” składający się z błyszczących, bordowych liter.

 

Pojemne wnętrze

Okładka skrywa w sobie 50 białych kartek o rozmiarach 27,5cm x 29cm. Daje to łącznie aż 100 stron przeznaczonych do przechowywania najpiękniejszych wspomnień z życia. Zdjęcia chronione są dodatkowo przez bezkwasowe przekładki pergaminowe zapobiegające sklejaniu się kartek. Szyty album na zdjęcia wklejane jest w stanie pomieścić nawet do 400 zdjęć o standardowym formacie 10cm x 15cm, chociaż zaprojektowany został z myślą o fotografiach różnych rozmiarów.

Bezkonkurencyjne bezpieczeństwo

Oryginalna okładka, przekładki oraz białe karty wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów. Zapewnia to perfekcyjną ochronę dla wszystkich wspomnień, które znajdą się we wnętrzu albumu na zdjęcia wklejane. Tak zadbane fotografie będą cieszyć oczy kolejnych wspomnień i zagwarantują niezliczone podróże pełne wzruszeń.

Jakie są zastosowania dla albumu na zdjęcia wklejane marki Henzo?

Zdjęcia potrafią wyrażać więcej niż tysiąc słów, dlatego warto odpowiednio o nie zadbać. Starannie przechowywane mogą cieszyć oczy kolejnych pokoleń i sprawić, że pamięć o minionych wydarzeniach nigdy nie przeminie.

Tradycyjny album na zdjęcia wklejane może zostać wykorzystany jako:

– album rodzinny, dzięki któremu kolejne pokolenia będą miały możliwość poznania swoich przodków

– album na 40 urodziny będący doskonałym prezentem, do którego solenizant z pewnością niejednokrotnie powróci z wielką przyjemnością

– album na zdjęcia różnego formatu będący polem do popisu dla wyobraźni. Aranżacja takiego albumu to czysta przyjemność!

Album na zdjęcia wklejane marki Henzo to doskonała propozycja dla każdego, kto pragnie zachować swoje wspomnienia na długie lata. Tak zachowane fotografie będą wolne od skutków upływu czasu.

Dzięki klejom, rożkom i fotoprzylepcom znajdującym się w naszej ofercie, staranne prowadzenie albumu na zdjęcia wklejane stanie się kolejną piękną przygodą.

Pamiętaj! Zdjęcia wyrażają więcej niż tysiąc słów, więc warto o nie zadbać i dzięki naszym albumom fotograficznym możesz zachować swoje wspomnienia przez całe swoje życie 😉

Opinie