Go to content

Jak pokazać nasze zdjęcia i odbitki

Pomysły

Więc, zamówiliście swoje odbitki, przyjechała paczka od nas i z uśmiechem na twarzy zabraliście się za rozpakowanie całej przesyłki. Kiedy opadły emocje co robicie dalej? Może nie warto upychać zdjęć w stary album fotograficzny lub wrzucać ich do szafki w zapomnienie – pokażcie je z dumą!

Nie wiecie jak? Mamy dla was kilka fotograficznych wskazówek, które z pewnością pomogą wam w pełni wykorzystać wasze nowo wydrukowane zdjęcia 🙂

Klasyka

Klasyczna czarna ramka

Klasyczna czarna ramka

Pokazanie swoich zdjęć w ramce to klasyczny sposób na upamiętnienie wspaniałych chwil jakie nas spotkały. Żeby wyciągnąć jeszcze więcej z waszych odbitek, zobaczcie jaką wspaniałą ofertę posiadamy na różnego typu ramki na zdjęcia. W podanym przykładzie poszliśmy w tradycyjną, grubą, czarną ramkę, tak aby kontrastować jasność wydruku. Ostatnim elementem pozostaje już tylko zadecydować, gdzie to umieścić…

Szybko i łatwo

Klip Bulldog

Klips Bulldog

Ten skromny klips Bulldog przybiera znacznie nowy wygląd dzięki prostej sztuczce. Wszystko czego potrzebujecie, to wybranie przez was ulubionego zdjęcia i klips Bulldog. Ustawcie klips na płaskiej powierzchni, wyciągnijcie dwa metalowe ramiona(tak aby się stykały) i wrzućcie wasze zdjęcie pomiędzy. Macie szybki, łatwy i przede wszystkim tani sposób na aranżację waszych zdjęć.

Trochę inaczej

Kwadratowe odbitki

Kwadratowe odbitki – Instafoty

Jeśli wasze ściany wyglądają trochę ponuro, mamy dla was idealne rozwiązanie – zamieńcie swoje nowe odbitki w piękny i wyjątkowy kącik zdjęć. Ta metoda jest nieco bardziej wymagająca niż dwie poprzednie i wymaga nieco więcej czasu i koncentracji, ale gwarantujemy, że warto! Będziecie potrzebować kawałka drewna lub gałęzi drzewa, czterech równych długości kawałków sznurka, kilka małych spinaczy i oczywiście wasze ulubione zdjęcia.

Oto co robicie:

  • zwiążcie każdą długość sznurka wokół kawałka drewna równomiernie rozmieszczając go, pozostawcie długi zwisający ogon
  • dobierzcie każdą z waszych odbitek do długości sznurka, możecie rozmieścić je równomiernie dla uzyskania jednolitego wyglądu lub wystrzelić je w dowolne miejsce aby nadać lekkiego chaosu
  • zawieście kawałek drewna na ścianie(przy pomocy kołków lub gwoździ) i cieszcie się zwisającymi wspomnieniami przez dłuuugi czas! 🙂

Dodajcie trochę blasku

Instafoty

Wykorzystajcie pustą przestrzeń w swoim pokoju z tym uroczym pomysłem. Działa on doskonale ze wszystkimi rodzajami odbitek, szczególnie z Instafotami lub standardowymi odbitkami 😉 Wszystko czego potrzebujecie to wybór ulubionych odbitek, sznurek, mini spinacze i dla lepszego efektu, jakieś lampki/światełka.

Przypnijcie sznurek do ściany – może to być na pustej ścianie albo pomiędzy słupkami łóżka. Następnie przymocujcie przy pomocy mini spinaczy do niego wybrane zdjęcia, w równych odległościach lub losowo aby uzyskać domowy smaczek. Na koniec aby dodać lekkiego blasku, dodajcie wasze lampki/światełka pomiędzy zdjęciami.

Mamy nadzieję, że te kilka prostych pomysłów powoli wam ładnie zaaranżować wasze zdjęcia. Macie jakieś uwagi albo pytania? Śmiało odzywajcie się w komentarzach!

Zajrzyj do nas!

Odwiedź nasz sklep internetowy po więcej pomysłów

Zobacz

Komentarze

abedla909

zdjęcia bardzo ładne.dziekuje i polecam😀

Dodaj komentarz