Go to content

WklejoneObrazowe – łączymy siły dla Twoich wspomnień!

Newsy

Wydrukuj swoje wspomnienia na najwyższej jakości papierze fotograficznym!

Papier fotograficzny KODAK  – to najwyższej jakości Odbitki Premium w Twojej kolekcji wspomnień. Masz pewność, że pozostaną one nienaruszone przez lata a w połączeniu ze wspaniałymi albumami na WklejoneOprawione.pl – wspomnienia pozostaną wieczne!

Papier profesjonalistów

Papiery KODAK  są najczęstszym wyborem profesjonalnych fotografów! Jeżeli cenisz sobie jakość zdjęć to z pewnością ten papier trafi w Twoje gusta.

Zdjęcia przyjemne w dotyku

Powierzchnia zdjęć jest jedwabista i wyczuwalna podczas dotyku, to czyni Twoje zdjęcia jeszcze bardziej wyjątkowymi. 🙂

Brak odcisków i zarysowań

Nie zobaczysz odcisków palców czy zarysowań na swoich odbitkach premium jakie dla Ciebie wydrukujemy! Najwyższa klasa papieru to również najwyższa klasa bezpieczeństwa.

Kolory to podstawa naszych zdjęć

Zdjęcia wydrukowane na papierze KODAK  są maksymalnie nasycone kolorami, przez co zdjęcia wydają się żywsze i naturalne. Powrót po latach do ulubionego miejsca z wyjazdu nabiera tutaj nowego znaczenia i całe otoczenia zdjęcia ożywa wraz z naszymi uczuciami. Przesyłając do nas swoje zdjęcia otrzymasz RĘCZNĄ KOREKCJĘ KOLORYSTYCZNĄ LABORANTA do każdego zdjęcia w cenie! Dzięki czemu wszystkie Twoje zdjęcia będą wyglądały idealnie. 🙂

Głęboka czerń

Czernie na zdjęciach są bardziej głębokie niż na zwykłych odbitkach, przez co odbitki premium nabierają dynamiki i każde zdjęcie jest przyjemniejsze w przeglądaniu.

WklejoneObrazowe!

W połączeniu sił sklepów eOBRAZ.pl i WklejoneOprawione.pl mamy dla was specjalny kod rabatowy, która upoważnia was do zamówienia odbitek premium z 10% zniżką i darmową dostawą! Minimalne zamówienie 30zł!

KOD: WKLEJONEOBRAZOWE

10% ZNIŻKI I DARMOWA DOSTAWA!🚚

 

To dziecinnie proste!

1. Wejdź na Odbitki Premium 

2. Wgraj zdjęcia, które chcesz wydrukować

3. Dodaj kod rabatowy

4. Ciesz się darmową wysyłką

5. W połączeniu z albumem WklejoneOprawione.pl, całość stanowić będzie idealny zestaw dla Twoich wspomnień! 🙂

Zajrzyj do nas!

Odwiedź nasz sklep internetowy po więcej pomysłów

Zobacz

Komentarze

RobertAnend

911351

Dodaj komentarz